Учасником обігу наркотичних засобів може бути ФОП

12 листопада 2012 39
Внесено зміни до Порядку ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Внесено зміни до Порядку ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Так, право на отримання ліцензії на діяльність, пов’язану з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, тепер поширено не тільки на юросіб (СГ), але й на ФОП, які мають ліцензію на провадження медичної або ветеринарної практики. У зв’язку з цим відкориговані і доповнені окремі норми Порядку.

Скорочено перелік документів, які подаються для отримання такої ліцензії. Вже не потрібно буде подавати копію свідоцтва про держреєстрацію та документи, на підставі яких СГ провадить діяльність, пов’язану з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Конкретизовано й строки розгляду органом ліцензування заяви про видачу ліцензії та супровідних до неї документів — протягом 10 робочих днів, замість діючих на сьогодні 10 днів, із дати надходження заяви.

Крім того, розширено перелік підстав для відмови у видачі ліцензії та анулювання ліцензії.

Продовжено строк, через який набирає чинності рішення про анулювання ліцензії: з 10 до 30 днів з дня його прийняття. Проте ці вимоги не стосуються рішень про анулювання ліцензії, прийнятих за заявою СГ чи ФОП про анулювання ліцензії та в разі смерті ФОП, які набирають чинності з дня їх прийняття.

Постанова набере чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль