Врегульовано механізм приєднання до теплових мереж

13 листопада 2012 17
Затверджено Правила приєднання до теплових мереж, які регулюють відносини щодо приєднання закінчених будівництвом, реконструйованих, технічно переоснащених тепловикористальних установок до теплових мереж

Затверджено Правила приєднання до теплових мереж, які регулюють відносини щодо приєднання закінчених будівництвом, реконструйованих, технічно переоснащених тепловикористальних установок до теплових мереж. Правила поширюються на СГ, які займаються транспортуванням, постачанням теплової енергії та замовників робіт з приєднання об’єктів у сфері теплопостачання.
На підтвердження приєднання до теплових мереж укладається відповідний договір між власником та замовником, після подання останнім заяви на приєднання до теплових мереж. Причому умови договору мають відповідати Типовому договору про приєднання до теплових мереж. Встановлено також перелік документів, які додаються до заяви.

Власник протягом 10 днів з дати отримання заяви повідомляє замовника про згоду або неможливість приєднання та/або надає інші варіанти щодо приєднання об’єкта. У свою чергу замовник, протягом 10 днів з дати отримання такого повідомлення, письмово інформує власника про згоду, вибір варіанта приєднання або про відмову від приєднання.

Документом детально перераховано етапи приєднання об’єкта замовника до теплових мереж.

Приєднання до теплових мереж здійснюється за відповідною схемою теплопостачання та згідно з технічними умовами на приєднання, які надаються власником разом з проектом Договору.

Зауважимо, дата підключення не може бути встановлена пізніше, ніж дата виконання замовником своїх зобов’язань за договором.

Крім того, передбачена можливість передачі споживачами права на використання потужності іншим бажаючим особам.

Проте така передача стосується лише права на подачу теплоносія того виду та в тій точці приєднання, яке належить і особі, яка передає право на використання потужності.

Таким чином, встановлено єдину процедуру приєднання до теплових мереж, а також визначено порядок укладання договору приєднання та затвердження типової форми договору про приєднання до теплових мереж. Це сприятиме захисту прав та інтересів споживачів теплової енергії, підвищенню взаємної відповідальності сторін.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль