Протидія корупції в оціночній діяльності

14 листопада 2012 14
Внесено зміни до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів

Внесено зміни до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному  реєстрі оцінювачів.

Зокрема, скасовано обов’язок фізособи нотаріально посвідчувати копію свого кваліфікаційного свідоцтва оцінювача при реєстрації. Сам перелік документів, які подаються оцінювачем у цьому випадку, доповнено повідомленням за формою, затвердженою Фондом держмайна.

Розширено також перелік підстав для анулювання свідоцтва про реєстрацію у державному реєстрі оцінювачів, а саме такими як:

  • своєчасне неподання повідомлення;
  • неінформування Фонду держмайна про не погашену або не зняту судимість за вчинення злочину та/або про накладання адміністративного стягнення за вчинення   корупційного правопорушення протягом останнього року.

Відповідно, доповнено й норму щодо заборони проведення оцінки майна фізособою, яка має не погашену чи не зняту судимість, або на яку накладалося вищезазначене адмінстягнення протягом останнього року. У діючій редакції це стосується лише фізосіб, дія кваліфікаційних свідоцтв оцінювача яких зупинена.

Крім того, визначено вимоги до особи оцінювача із застереженням стосовно використання своїх повноважень для одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки чи пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб.

Такі зміни спрямовані на встановлення контролю за своєчасним поданням оцінювачами повної та достовірної інформації до Державного реєстру оцінювачів, а також контролю за додержанням оцінювачами вимог законодавства у сфері професійної оціночної діяльності. Наслідком цих змін стане посилення відповідальності за корупційні правопорушення, підвищення якості оціночних послуг та зниження проявів корупції у цій сфері.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль