Посвідчення та печатка арбітражного керуючого

19 листопада 2012 40
Затверджено описи і Порядок використання посвідчення і печатки арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Затверджено описи і Порядок використання посвідчення і печатки арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Посвідчення отримують безкоштовно одночасно з видачею свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого та заміною ліцензії на провадження діяльності арбітражного керуючого на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого. Для цього арбітражний керуючий подає до Мін’юсту кольорову фотокартку розміром 40 × 30 мм, виконану на світлому фоні.

Недійсним вважається посвідчення, оформлене неналежним чином, з помарками і підчищеннями. Не допускаються і виправлення в ньому.

Заборонено передавати посвідчення арбітражного керуючого іншим особам, ставити відбиток його гербової печатки на підпис інших осіб, а також використовувати їх після припинення діяльності арбітражного керуючого.

Встановлено, що замовлення виготовлення бланків посвідчення, їх заповнення, облік та видачу покладено на Мін’юст. Замовлення і виготовлення печатки здійснює сам арбітражний керуючий.

Крім того, нормативно-правовим актом чітко визначено порядок та строки оформлення втрати, заміни і знищення посвідчення та печатки.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль