Тимчасова конвертація в гривню валютних переказів фізосіб

20 листопада 2012 22
Врегульовано Порядок виплати переказів із-за кордону фізичним особам

Врегульовано Порядок виплати переказів із-за кордону фізичним особам, відповідно до якого терміном на шість місяців установлено вимогу щодо обов’язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень із-за меж України в іноземній валюті на користь фізосіб (резидентів та нерезидентів) у сумі, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 000 грн. за місяць.

Зокрема, вимога щодо обов’язкового продажу поширюється на надходження в російських рублях та в інвалюті, яка найбільш часто використовується та вільно конвертується (1-а група класифікатора НБУ інвалют та банківських металів).

Тепер уповноважений банк зобов’язаний буде попередньо зараховувати кошти, які надходять із-за меж України за переказами на користь фізосіб в інвалюті, на окремий аналітичний рахунок балансового рахунку 2909 «Інша кредиторська заборгованість за операціями з клієнтами банку».

Причому обов’язковий продаж таких валютних надходжень здійснюється без доручення клієнта та не пізніше, ніж на наступний робочий день після дня зарахування таких надходжень на вищезазначений аналітичний рахунок.

В свою чергу, гривневий еквівалент на поточний рахунок отримувача переказу зараховується не пізніше наступного робочого дня з дня здійснення обов’язкового продажу.

Постанова набере чинності через 10 днів з дня її офіційного опублікування і втратить чинність через шість місяців з моменту набрання чинності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль