Ставки окремих податків проіндексують

21 листопада 2012 27
ВРУ прийняла закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів

Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів (законопроект №10687). Законопроектом передбачено змінити ставки податків і зборів з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції (прогнозовані на рівні 107,9% та 109,4% відповідно).

Окремі ставки акцизного податку, збору за першу реєстрацію транспортного засобу, екологічного податку, податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, та збору за користування радіочастотним ресурсом України збільшено на 7,9%. Ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин, плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, збору за спеціальне використання води та збору за спеціальне використання лісових ресурсів збільшені на 9,4%.

Планується перерахувати ставки акцизного податку на нафтопродукти та автомобілі з євро у гривні (оскільки індекси споживчих цін визначаються до показників у нацвалюті).

Збільшено ставки акцизного збору на всі види алкогольної продукції на 11,2%.

Крім того, законом зменшуються ставки єдиного податку для платників групи 5 (з 7 до 5%), групи 6 (з 10 до 7%), а для фізосіб-єдиноподатників групи 2 замість квартального вводиться річний звітний період.

Вказані зміни заплановано ввести з 01.01.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль