Новий порядок продажу цінностей підприємцям

3 грудня 2012 16
Внесено зміни щодо процедури продажу дорогоцінних металів і дорогоцінного/напівдорогоцінного каміння, виробів з них

Внесено зміни щодо процедури продажу дорогоцінних металів і дорогоцінного/напівдорогоцінного каміння, виробів з них.

Як і раніше, продаж цінностей з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (далі — Фонд) здійснюється Державним сховищем дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (далі — Сховище) на підставі рішення Мінфіну. Але тепер обсяги продажу визначатимуться Мінфіном на основі звернення Сховища, а не підприємців, як встановлено на сьогоднішній день. Від Мінфіну передано Сховищу і обов’язок реєстрації звернень суб’єктів господарювання.

Крім того, змінено перелік документів, які подаються підприємцями до Сховища для купівлі цінностей. Їх письмові звернення додатково мають включати дані про суб’єкта господарювання та завірені підписом фізособи-підприємця або керівника юрособи копії документів про їх реєстрацію в податкових органах.

Тепер при відсутності достатньої кількості цінностей у Фонді Сховище протягом 2-х днів з дня реєстрації звернення підприємця повідомлятиме йому про це листом. На сьогодні ж це є причиною відмови у видачі дозволу на продаж.

Самі підстави, за яких підприємцям може бути відмовлено у продажу цінностей, оновлено.

Важливим є скасування обов’язку Сховища подавати для реалізації цінностей документи, що підтверджують їх якість (для дорогоцінних металів), та експертний гемологічний висновок (для дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння) в оригіналі.

Однак строк, протягом якого Мінфіном приймається та надсилається Сховищу рішення про продаж або відмову у продажу цінностей, не змінився — протягом 15-ти робочих днів з дати надходження звернення Сховища. Це ж стосується і умов оплати цінностей та обов’язкового укладення договору їх купівлі-продажу.

Отже, з одного боку такі зміни мають врегулювати та впорядкувати продаж цінностей для задоволення державних потреб, адаптувати його до сучасних реалій, а з іншого — відчутно посилюється державний контроль за господарською діяльністю у сфері обігу цінностей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль