Функціонування фондів соцстраху у період їх реорганізації

24 листопада 2015 52
На законодавчому рівні уточнено умови діяльності фондів соціального страхування у період їх реорганізації

На законодавчому рівні уточнено умови діяльності фондів соціального страхування у період їх реорганізації, а також органи, уповноважені приймати рішення про припинення цих фондів та утворювати відповідні комісії для забезпечення процедури їх реорганізації шляхом злиття в установленому законом порядку.

Зокрема, визначено, що Фонд соціального страхування України та його робочі органи є правонаступниками Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (ФССвідНВВ), а також Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФССзТВП), їх виконавчих дирекцій, територіальних управлінь/відділень та робочих органів.

До завершення заходів, пов’язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, соціальний захист застрахованих осіб забезпечуватимуть у межах компетенції відповідні виконавчі дирекції та робочі органи ФССвідНВВ і ФССзТВП.

Рішення про припинення обох фондів, про утворення комісій з їх реорганізації та затвердження персонального складу цих комісій прийматимуть виконавчі дирекції цих фондів.

Причому до складу комісій з реорганізації зазначених фондів соціального страхування залучатимуть представників Мінсоцполітики, а також представників всеукраїнських об’єднань профспілок та організацій роботодавців.

Закон набере чинності 25.11.2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль