З 16.12.2012 спрощено процедуру взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

13 грудня 2012 22
Спрощено здійснення державної реєстрації суб’єктів господарювання та взяття їх на облік у органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України

Спрощено здійснення державної реєстрації суб’єктів господарювання та взяття їх на облік у органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України (далі — ПФУ) шляхом запровадження єдиного документа — виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Вона безкоштовно видаватиметься (надсилатиметься) заявнику державним реєстратором при реєстрації юридичної особи та фізичної особи — підприємця не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації.

Підтверджувати взяття на облік у відповідних органах цим документом суб’єкти господарювання зможуть і при відкритті ними рахунків у банку.

Відповідні зміни внесені в норми законодавства України, якими регулюються питання видачі довідок про взяття суб’єкта господарювання на облік у ПФУ.

Таким чином, дані про взяття на облік будуть передаватися до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців з відомчих реєстрів органів статистики, податкових органів, ПФУ автоматично (програмними засобами ведення відповідних реєстрів) у день взяття на облік у порядку, встановленому спеціально уповноваженим державним органом.

Це дозволить спростити та здешевити започаткування підприємницької діяльності в Україні, зменшити пакет документів для ідентифікації господарюючих суб’єктів та відкриття ними банківських рахунків.

Закон набере чинності з 16.12.2012.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль