Полегшення в реєстрації тракторів

13 грудня 2012 56
Cпрощено реєстрацію тракторів та інших сільськогосподарських машин шляхом скасування подвійного огляду машин державним інспектором та спеціалістом з проведення їх обстеження

Cпрощено реєстрацію тракторів та інших сільськогосподарських машин шляхом скасування подвійного огляду машин державним інспектором та спеціалістом з проведення їх обстеження.

Зокрема, внесено зміни до переліку документів, що подаються державному інспекторові для проведення реєстрації транспортного засобу. А саме, виключено виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців із зазначеного переліку документів.

Реєстрація тракторів, ввезених на митну територію України та які реєструються вперше, здійснюватиметься шляхом подання митної декларації на паперовому носії чи засвідченої копії або уніфікованої митної квитанції МД-1 (в діючій редакції — вантажної митної декларації). У зв’язку із введенням Державною митною службою України електронного декларування, передбачено можливість подання електронної митної декларації.

Крім того, тепер для відомчої реєстрації машин, що вперше реєструються в Україні та підлягають сертифікації, їх власники або уповноважені ними особи мають подавати до відповідної державної інспекцій сільського господарства сертифікат відповідності або свідоцтво про визнання відповідності, видане або визнане уповноваженим на це органом.

Врегульовано також порядок реєстрації самостійно складених машин шляхом тлумачення процедури визначення інспектором року виготовлення таких машин.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль