Обмін інформацією держорганами щодо суб’єктів господарювання

25 грудня 2012 27
Впорядковано взаємодію суб’єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

Впорядковано взаємодію суб’єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — Єдиний державний реєстр), а саме Укрдержреєстру з ДПСУ та з ПФУ.

Таким чином встановлено механізм надання відомостей з Єдиного державного реєстру для забезпечення органів державної влади достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Для цих органів через комп’ютерну мережу відкрито доступ до Єдиного державного реєстру, з якого вони одержують дані в електронному вигляді. 

Зокрема, передача відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, включених до Єдиного державного реєстру державними реєстраторами протягом робочого дня шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та інших відомостей, з Єдиного державного реєстру до реєстрів ДПСУ та Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюється автоматично не пізніше 10:00 наступного робочого дня. У такі ж терміни здійснюється передача даних з реєстрів вищевказаних органів до Єдиного державного реєстру.

Слід відзначити, що відомості про присвоєння класу професійного ризику виробництва страхувальнику з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування передаються до Єдиного державного реєстру в день, у який було отримано такі відомості від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Щодо кожної юридичної особи чи фізичної особи — підприємця в інформаційних файлах, які надходять з Єдиного державного реєстру, вказуються коди реєстраційних дій.

Підтвердження щодо отримання відомостей з Єдиного державного реєстру здійснюється не пізніше 11:00 робочого дня, у який було отримано такі відомості.

Уніфіковану обробку відомостей з Єдиного державного реєстру забезпечують класифікатори та довідники, розроблені Укрдержреєстром.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль