Експорт/імпорт окремих видів товарів під державним контролем

29 грудня 2012 6
Затверджено нові переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та встановлено обсяги квот (кількісних або інших обмежень)

Затверджено нові переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та встановлено обсяги квот (кількісних або інших обмежень).

До Переліку товарів, зазначених у додатку 1 документа, включено золото та срібло, крім банківських металів, газ і нафта тощо. Таким чином встановлено державний контроль за експортом зазначених товарів, для забезпечення раціонального використання ресурсів держави, енергетичної безпеки країни та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів.

Перелік товарів, зазначених у додатку 2, стосується експорту/імпорту фарб друкарських із захисними властивостями, паперу некрейдованого з водяними знаками без вмісту волокон, одержаних механічним способом, обладнання та оптичний полікарбонат для виробництва дисків для лазерних систем зчитування.

Переліки товарів, зазначених у додатках 3 і 4, формуються згідно з умовами Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар.

Перелік товарів, зазначених у додатку 5, включає продукцію тваринного походження та вводиться для недопущення ввезення низькосортної продукції за цінами, які значно нижчі, ніж на українському ринку, недопущення ввезення препаратів, що не пройшли державні випробування і реєстрацію, сумнівної якості та фальсифікованих.

У додатку 6 перелічено такі товарні позиції, як брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням.

Перелік товарів, зазначених у додатку 7, сформований на виконання вимог Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною від 18.01.2001, ратифікованої Верховною Радою України 05.07.2001.

Слід відмітити, що не використані в 2012 році суб’єктами підприємницької діяльності ліцензії на експорт та імпорт товарів, визначених у постанові КМУ «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2012 рік» від 26.12.2011 № 1360, дійсні до 01.03.2013, якщо інше не передбачено відповідними міжнародними договорами України.

Цей нормативно-правовий акт має забезпечити формування раціональної структури експорту та імпорту окремих видів товарів і виконання відповідних міжнародних угод України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Як заповнити Звіт неприбуткової організації за 2017 рік
Як бухгалтеру заповнити лікарняний листок
Податок на прибуток та ПДВ — 2018
Як ФОП відзвітувати про доходи 2017 року
Реклама
Уведіть код доступу
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


 • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Приєднуйтесь до команди професіоналів

Заповніть форму та отримайте:

 • допомогу у розв'язанні складних робочих ситуацій
 • запрошення на освітні заходи
 • сповіщення про бухгалтерські новини

 • Щиро ваш, портал «Головбух»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  ×
  Отримуйте найсвіжіші новини!
  Ранкові листи про зміни в бухобліку та оподаткуванні