Уточнено окремі положення адміністрування податків

3 січня 2013 23
Внесено зміни до низки законів України та до Бюджетного кодексу України, якими уточнено окремі положення адміністрування податків.

Внесено зміни до низки законів України та до Бюджетного кодексу України, якими  уточнено окремі положення адміністрування податків.

Надано право Кабміну та Нацбанку визначати порядок обігу, обліку та розрахунків із застосуванням фінансових векселів для сплати узгоджених грошових зобов’язань, заборгованості до бюджету та бюджетного фінансування.

Запроваджено фінансовий вексель, як засіб розрахунку за сплатою узгоджених грошових зобов’язань та заборгованості до бюджету, а також бюджетного фінансування.

Встановлено порядок визначення ознак фіктивності емітента цінних паперів, включення такого емітента до відповідного реєстру, а також можливості судового порядку зупинення обігу цінних паперів, які емітовані такою особою.

Встановлено адміністративну відповідальність за порушення проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль