Плата за користування надрами для видобування корисних копалин у 2013 році

14 січня 2013 29
Роз’яснено нюанси справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі — КП) у 2013 році

Роз’яснено нюанси справляння плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі — КП) у 2013 році. Так, з 1 січня 2013 року встановлено відсотковий тип ставок плати за користування надрами для видобування усіх видів КП, крім підземної води.

Окрім того, для окремих груп КП запроваджено граничний розмір ставки плати за видобуту мінеральну сировину. Встановлено порядок визначення виду, а також механізми обчислення вартості видобутої КП для всіх видів КП (за винятком вуглеводневих), для яких затверджено відсоткові ставки.

У листі передбачено коригування ставок залежно від глибини видобування та напряму споживання КП. Також визначено цінові показники для нафти та газового конденсату.

Що ж до порядку подання податкових розрахунків зі сплати за користування надрами, то вони подаються платником податків з початку календарного кварталу, що настає за кварталом, у якому платник отримав спеціальний дозвіл на користування ділянкою надр. Учасники договору про спільну діяльність без утворення юрособи подають ці податкові розрахунки з початку календарного кварталу, що настає за кварталом, коли договір простого товариства був зареєстрований в органах ДПС.

Для платників, які видобувають вуглеводневу сировину, встановлено місячний звітний податковий період. При цьому їм надано місяць для початку подання податкових розрахунків після місяця, коли був отриманий спеціальний дозвіл на користування ділянкою надр.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль