Розроблено податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

16 січня 2013 10
Затверджено уніфіковану форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Затверджено уніфіковану форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Документ прийнято на виконання пункту 46.5 та підпункту 265.7.5 Податкового кодексу України, які стосуються визначення податкової декларації, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, платників цього податку, їх прав та обов’язків, інших вимог щодо контролю та відповідальності.

Невід’ємною частиною цієї декларації (звітної, нової звітної, уточнюючої) є Відомості про наявні об’єкти житлової нерухомості.

За цією формою платники податку на нерухоме майно (юридичні особи) будуть самостійно обчислювати річну суму податку (станом на 1 січня звітного року і до 1 лютого цього ж року), виходячи з житлової площі об’єкта оподаткування (на підставі документів, що підтверджують право власності) та розмірів ставок податку.

Зазначені суб’єкти подають декларацію за місцезнаходженням об’єкта оподаткування з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Уведення нової форми декларації дозволить платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, правильно обчислювати суми податкових зобов’язань. З іншого боку, це посилить контроль податкових органів в адмініструванні податку на нерухомість та збільшить надходження до держбюджету.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль