Міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, чинні для України станом на 01.01.2013

31 січня 2013 28
Державна податкова служба України повідомила, що за інформацією, одержаною від Міністерства закордонних справ України, станом на 01.01.2013 чинними є міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені Україною з 65 країнами

Державна податкова служба України повідомила,  що за інформацією, одержаною від Міністерства закордонних справ України, станом на 01.01.2013 чинними є міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені Україною з 65 країнами.

Крім того, відповідно до ст. 7 Закону «Про правонаступництво України» Україна застосовує договори СРСР про уникнення подвійного оподаткування, що діють до набрання чинності новими договорами, з Іспанією, Кіпром, Малайзією, Японією.

Конвенція між урядом України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал (чинна з 29.11.2001), застосовується у відносинах України з Республікою Сербія та з Республікою Чорногорія.

Нагадаємо, що щороку (на початку року) ДПС України доводить до відома та виконання податковим службам інформацію щодо переліку країн, у відносинах з якими Україна застосовує міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, та розміщує її на своєму офіційному веб-сайті.

Оприлюднення інформації про уникнення подвійного оподаткування щодо повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України, сприяє визначенню:

  • підстав, які дають право на одержання переваг, установлених угодами про уникнення подвійного оподаткування;
  • механізму підтвердження права нерезидента на податкові пільги, передбачені у зазначених угодах;
  • порядку відшкодування зайвого утримання сум податку на доходи із джерелом їх походження з України тощо.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль