Робоча ситуація дня

19 лютого 2013 14
Як розрахувати суму відпустки, якщо працівниця до початку відпустки була 180 днів на лікарняному (по вагітності та пологах)?

Чи включати при розрахунку відпустки дні та суму допомоги по вагітності та пологах

Як розрахувати суму відпустки, якщо працівниця до початку відпустки була 180 днів на лікарняному (по вагітності та пологах)?

Відповідно до пункту 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабміну «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати» від 08.02.1995 №100 при обчисленні середньої заробітної плати для оплати за час щорічної відпустки, додаткових відпусток у зв’язку з навчанням, творчої відпустки, додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, або компенсації за невикористані відпустки, до фактичного заробітку включаються виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток та допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.

Тобто допомога по вагітності та пологам повинна включатись до середньої заробітної плати для обчислення щорічної відпустки, а період, за який зберігався середній заробіток, повинен включатись в кількість календарних днів розрахункового  періоду.

Зверніть увагу! На щорічну відпустку працівниця має право тільки по закінченню днів, вказаних у лікарняному листку по вагітності та пологах.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль