Робоча ситуація дня

1 березня 2013 20
Чи відноситься забезпечення питною водою працівників підприємства до податкових витрат?

Забезпечення питною водою працівників: податкові витрати

Чи відноситься забезпечення питною водою працівників підприємства до податкових витрат?

Відповідно до підпункту «є» підпункту 138.8.5 Податкового кодексу України до податкових витрат у складі загальновиробничих витрат відносяться витрати на охорону праці, техніку безпеки, понесені відповідно до законодавства. Так, постановою КМУ від 27.06.2003 №994 затверджено вичерпаний перелік заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат.

Забезпечення водою працівників підприємства не включено до списку заходів та засобів з охорони праці. Тому такі витрати не включаються до складу податкових витрат.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль