Державна реєстрація (перереєстрація) іноземних інвестицій та її анулювання

7 березня 2013 17
Уряд затвердив Порядок державної реєстрації іноземних інвестицій, їх перереєстрації у зв’язку із зміною власника та анулювання такої держреєстраці

Уряд затвердив Порядок державної реєстрації іноземних інвестицій, їх перереєстрації у зв’язку із зміною власника та анулювання такої держреєстрації.

Держреєстрацією іноземної інвестиції вважається фіксування факту внесення іноземної інвестиції шляхом присвоєння інформаційному повідомленню реєстраційного номера та внесення відповідного запису у журнал обліку державної реєстрації внесених іноземних інвестицій. На виконання цих вимог розроблено форму такого повідомлення та правила його заповнення.

Таким чином, законодавчо врегульовано процедуру подання необхідного переліку документів, їх розгляду і здійснення чи анулювання державної реєстрації (перереєстрації) іноземних інвестицій.

Реєстрацію проводять Рада міністрів АРК, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Перереєстрація іноземної інвестиції проводиться шляхом скасування попередньої держреєстрації іноземної інвестиції та здійснення заходів щодо нової держреєстрації.

У разі вилучення (репатріації) іноземної інвестиції її держреєстрація підлягає анулюванню.
Нагадаємо, що така реєстрація не є обов’язковою. Рішення про необхідність державної реєстрації іноземних інвестицій приймає сам інвестор.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль