Чергове «покращення» — чергові побори

19 березня 2013 7
Мін’юст оприлюднив доручення, згідно з яким встановлюються розміри платних дій з реєстрів, у тому числі за користування Державним реєстром речових прав на нерухоме майно (ДРРП)

Мін’юст оприлюднив доручення, згідно з яким встановлюються розміри платних дій з реєстрів, у тому числі за користування Державним реєстром речових прав на нерухоме майно (ДРРП). Вартість послуг коливається від 1 до 1300 грн.

Виконання доручення покладено на надавачів послуг: реєстраційні служби територіальних управлінь юстиції, державні нотаріальні контори та архіви, приватних нотаріусів, відділи державної реєстрації актів цивільного стану. Однак його дія стосується всіх, хто звертається за отриманням реєстраційних, нотаріальних та інших відповідних послуг.

На сьогодні щоб зареєструвати право власності в ДРРП громадянину необхідно здійснити декілька пошуків за кількома різними новоутвореними реєстрами та ще й окремо за майном та за суб’єктом. Якщо підрахувати всі пошуки вийде чимала сума. Це без урахування держмита за проведення держреєстрації права власності на нерухоме майно та за інші дії.

При цьому Мін’юст звернув увагу, що послуги надаються після підтвердження факту оплати.

Оплату кожної платної дії здійснює споживач послуг за окремим платіжним документом, що має обов’язково містити реквізити, зазначені в дорученні.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль