Банки здійснюватимуть касові операції по-новому

26 березня 2013 30
Внесено зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні. З набранням чинності її дія поширюватиметься і на операції з переказу готівки в національній валюті із застосуванням банкоматів та платіжних терміналів

Внесено зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні. З набранням чинності її дія поширюватиметься і на операції з переказу готівки в національній валюті із застосуванням банкоматів та платіжних терміналів.

При виникненні спірних питань, пов’язаних з касовими операціями (у т. ч. здійсненими через платіжні пристрої), банк за зверненням клієнта зобов’язаний їх врегулювати.

Разом з тим, банкам дозволено через мережу автоматичних касових машин повторно випускати в обіг банкноти, оброблені автоматизованим способом із використанням обладнання як власного, так і інших банків.

Передбачено, що готівка та інші цінності, що передаються відокремленому підрозділу банку в разі його перетворення чи зміни підпорядкованості, можуть не переміщуватись до інших підрозділів банку чи до інших банків, але за  умови, що банк подасть до територіального управління за місцезнаходженням відокремленого підрозділу:

  • повідомлення про здійснення відповідної операції, дату та її суму;
  • письмового підтвердження забезпечення банком умов схоронності готівкових коштів та інших цінностей під час такого перетворення/зміни.

Порядок набрання чинності постанови передбачений самим нормативно-правовим актом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль