Порядок відшкодування витрат на виплату дострокових пенсій

27 березня 2013 10
Визначено механізм відшкодування Пенсійному фонду України (далі — ПФУ) витрат, пов’язаних з виплатою дострокових пенсій та оплатою послуг за їх доставку

Визначено механізм відшкодування Пенсійному фонду України (далі — ПФУ) витрат, пов’язаних з виплатою дострокових пенсій та оплатою послуг за їх доставку.

Зокрема, відшкодуванню підлягають суми пенсій, виплачених в період з дати їх призначення до дати досягнення особою пенсійного віку або віку, що дає право на призначення пенсії. Ці суми охоплюють також різні надбавки, підвищення, цільову грошову допомогу, індексацію, інші доплати до пенсій, допомогу на поховання та кошти, витрачені ПФУ на доставку зазначених виплат. Не відшкодовуються лише виплати, погашені за рахунок коштів державного бюджету.

Джерелом відшкодування зазначених витрат є кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі — Фонд).

Компенсація здійснюється на підставі подання територіального управління ПФУ щодо перерахування коштів Фонду за виплату дострокових пенсій та списку осіб, яким така пенсія призначена.

Пенсійні витрати відшкодовуються до 1-го числа місяця, у якому проводяться виплати, до відповідного територіального органу.
Нормативно-правовий акт набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль