Порядок оформлення податківцями результатів документальних перевірок платників податків — фізичних осіб

7 травня 2013 24
Затверджено Порядок оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби

Затверджено Порядок оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби. Він поширюється на платників податків — фізичних осіб (резидентів, нерезидентів), у тому числі на самозайнятих осіб, які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів.

Новий порядок не містить вимоги складати акт, яких засвідчує факт відмови платника податків або його законних представників у допуску посадових (службових) осіб органу ДПС до проведення перевірки або неможливості проведення перевірки; відмови від допуску до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів або пов’язані з утриманням об’єктів оподаткування. Нагадаємо, що раніше такий акт підписувався не менш як трьома посадовими (службовими) особами податкового органу.

Тепер додатки, що міститимуть податкову інформацію з обмеженим доступом, додаватимуться до примірника акта (довідки) перевірки, який залишається в органі ДПС.

Крім цього, Мінфін продовжив термін (з трьох до п’яти робочих днів з дня отримання акта документальної перевірки), протягом якого платник податків має право надати до контролюючого органу, що призначив перевірку, документи, визначені в акті перевірки як відсутні.

Як і раніше, строк зберігання актів (довідок) та інших матеріалів документальних перевірок в органах державної податкової служби становитиме 5 років.

Наказ ДПАУ від 24.12.2010 №1003 визнано таким, що втратив чинність.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль