Робоча ситуація дня

13 травня 2013 18
Чи потрібно детально описувати маршрут легкового автомобіля у подорожньому листі, якщо його використовували для службових поїздок містом?

Опис маршруту легкового автомобіля у подорожньому листі

Чи потрібно детально описувати маршрут легкового автомобіля у подорожньому листі, якщо його використовували для службових поїздок містом?

Типова форма подорожнього листа службового легкового автомобіля та порядок його застосування втратили чинність з 19.03.2013 відповідно до наказу Держстату від 16.04.2013 №95. Проте не цю форму заборонено й надалі використовувати. Крім того, є можливість вдосконалити форму листа з урахуванням власних потреб.

Скасована форма подорожнього листа легкового автомобіля, на відміну від вантажного, є досить стислою і не передбачає опису декількох маршрутів за день чи зміну.

Тобто детальний опис маршруту легкового автомобіля підприємства у подорожньому листі записати важко.

Тому підприємство може розробити свою форму подорожнього листа легкового автомобіля з включенням та розширенням необхідних колонок.

Подорожній лист є головною підставою для списання пально-мастильних матеріалів в обліку підприємства. Описаний у подорожньому листі маршрут є підтвердженням зв’язку витрат на пально-мастильні матеріали з господарською діяльністю підприємства.

Тому при зазначенні у подорожньому листі маршруту «по місту» слід подбати про економічне обгрунтування витрат, пов’язаних з такою поїздкою (наприклад, розпорядження про відрядження, відповідність пунктів заправки маршруту відрядження).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль