Порядок обліку платників податків і зборів змінено

27 травня 2013 15
Внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588

Внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588.

У новій редакції викладено пункт 3.3, згідно з якою податківці здійснюють контроль за відомостями, які надійшли з Єдиного державного реєстру (ЄДР), щодо коректності використання реєстраційних номерів облікових карток платників податків. У разі визнання помилковими (неповними) таких відомостей вони:

  • направляють до ЄДР повідомлення про неприйняття відповідних відомостей для вжиття державними реєстраторами заходів щодо усунення недоліків;
  • повідомляють платників податків про виявлені помилки в реєстраційних номерах їх облікових карток та необхідність подання уточнених відомостей до відповідних органів.

Після уточнення даних податковий орган здійснює коригування відомостей щодо реєстраційних номерів облікових карток платників податків в ЄДР.

Нагадаємо, що раніше пункт 3.3 вимагав від податківців лише  установити, що юридична особа (відокремлений підрозділ) включена (включений) до ЄДР та не припинена (не закритий).

Якщо фізособа зареєстрована як підприємець та при цьому здійснює незалежну професійну діяльність, вона обліковується в органах ДПС як фізична особа — підприємець із ознакою того, що здійснює незалежну професійну діяльність. Така фізособа зобов’язана подати до органу державної податкової служби за місцем свого постійного проживання заяву за формою №5-ОПП з позначкою «Зміни» та копію документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль