Пільги для роботодавців при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця

27 травня 2013 138
З метою стимулювання зайнятості уряд розробив механізм компенсаційних виплат, пов’язаних з витратами зі сплати ЄСВ для роботодавців, в т. ч суб’єктів малого підприємництва, за умови створення ними нових робочих місць

З метою стимулювання зайнятості уряд розробив механізм компенсаційних виплат, пов’язаних з витратами зі сплати ЄСВ для роботодавців, в т. ч суб’єктів малого підприємництва, за умови створення ними нових робочих місць.

Зокрема, роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітного громадянина на строк не менше ніж на 2 роки, щомісяця будуть стовідсотково відшкодовуватись фактичні витрати у розмірі ЄСВ за цю особу.

Для отримання компенсації роботодавець повинен протягом двох місяців із дня працевлаштування такого безробітного відзвітувати до центру зайнятості. У разі прийняття позитивного рішення, кошти на рахунок роботодавця будуть перераховані до 30 числа наступного за звітним місяця.

Зверніть увагу, що роботодавець для отримання компенсації, повинен прийняти на роботу працівника не менш ніж на 2 роки, але центр зайнятості компенсуватиме витрати лише за 1 рік.

У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація з ініціативи роботодавця або за згодою сторін до закінчення дворічного строку з дня працевлаштування сума виплачених коштів повертається або на його робоче місце за направленням територіального органу працевлаштовується інший безробітний.

Про таке звільнення роботодавець повинен повідомити центр зайнятості протягом 5-ти робочих днів.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль