Оновлено Ліцензійні умови з охоронної діяльності

31 травня 2013 10
Затверджено нові Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, обов’язкові для виконання усіма суб’єктами господарювання, які здійснюють охоронну діяльність

Затверджено нові Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, обов’язкові для виконання усіма суб’єктами господарювання, які здійснюють охоронну діяльність.

Ними визначено організаційні (наявність ліцензії, необхідного устаткування та належно обладнаного транспорту) та кваліфікаційні вимоги до посадових осіб та персоналу охорони суб’єкта охоронної діяльності.

Для отримання ліцензії на здійснення охоронної діяльності суб’єкт має звернутися з відповідною заявою до органу ліцензування.

До заяви про видачу ліцензії на охоронну діяльність додаються документи, що підтверджують відповідність встановленим умовам залучення та відсутність обмежень щодо працівників, задіяних у здійсненні охоронних заходів.

При цьому за достовірність даних, наведених у зазначених документах, відповідає суб’єкт охоронної діяльності.

Документ цікавий не тільки для охоронних, але й для інших підприємств, які вирішили скористатися послугами за договором про надання охоронних послуг. Такий договір має бути укладений обов’язково у письмовій формі. Наявність письмового договору дозволить підприємству (замовнику послуг з охорони) віднести витрати на ці послуги до податкових.

При цьому під час укладання договору замовнику охоронних послуг потрібно звернути увагу на те, щоб у договорі були зазначені номер ліцензії, дата її видачі (дата закінчення дії). Не буде зайвим перевірити і перелік надаваних послуг, щоб уникнути сплати послуг, які охоронне підприємство не має право надавати.

У договорі має бути конкретно вказаний об’єкт охорони, його місцезнаходження.

Для цього замовник послуг з охорони має надати виконавцю для ознайомлення оригінали (завірені в установленому порядку копії) документів, що підтверджують його право володіння чи користування майном на законних підставах, охорона якого є предметом договору, а також правомірність знаходження такого майна, транспортного засобу чи особи у визначеному місці охорони.

Обов’язковим у договорах охорони є зазначення умов відшкодування шкоди, завданої через неналежне виконання охоронним підприємством своїх зобов’язань перед замовником.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль