Особливості оформлення підприємством видаткового касового ордера

6 червня 2013 16
НБУ звернув увагу на деякі нюанси заповнення видаткового касового ордера підприємством

НБУ звернув увагу на деякі нюанси заповнення видаткового касового ордера підприємством.

Так, у реквізиті «Видати» видаткового касового ордера зазначається прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, яка отримує кошти.

Коли видатковий касовий ордер оформляється на загальну суму коштів, що видаються, наприклад, за відомістю на виплату грошей працівникам підприємства, то у вказаному реквізиті зазначається відповідний підрозділ підприємства, що отримує кошти.

Якщо підприємство здійснює виплати з оформленням видаткової відомості, то на титульній сторінці цієї відомості робиться дозвільний напис про видачу готівки за підписами керівника і головного бухгалтера або осіб, уповноважених керівником, із зазначенням строків видачі готівки і суми (гривень — словами, копійок — цифрами).

При цьому у касових ордерах, що оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (у т. ч. видача готівки за видатковими відомостями), реквізит «Одержав», у якому зазначається сума готівки, не заповнюється.

У такому разі можна не заповнювати і реквізит «Підпис одержувача», так як одержувачі готівки проставляють свої підписи про отримання у видатковій відомості.

Інші реквізити видаткового касового ордера (дата; найменування, номер, дата та місце видачі документа, який засвідчує особу одержувача) заповнюються відповідно до вимог Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 №637.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль