Робоча ситуація дня

7 червня 2013 25
Чи застосовуються штрафні санкції за нероздрукування Z-звіту, якщо підприємство протягом робочого дня не отримало виручки?

Відповідальність за нероздрукування Z-звіту

Чи застосовуються штрафні санкції за нероздрукування Z-звіту, якщо підприємство протягом робочого дня не отримало виручки?Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання у книгах обліку розрахункових операцій (КОРО). Ця вимога встановлена пунктом 9 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР (далі — Закон №265).

У разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чека або його незберігання у КОРО до суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п. 4 ст. 17 Закону №265).

Отже, у робочі дні підприємства реєстратор розрахункових операцій повинен бути увімкненим, і роздрукування фіскального звітного чеку (Z-звіту) є обов’язковим.  Виключення стосуються лише святкових і неробочих днів. Якщо підприємство не здійснює діяльності у конкретні дні (вихідні, святкові) та підтвердить це відповідним наказом по підприємству, то Z-звіт за такі дні не роздруковують.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль