Робоча ситуація дня

11 червня 2013 18
Під час проведення семінару підприємство організувало екскурсію для його учасників та понесло транспортні витрати. Чи оподатковується ПДФО вартість транспортних послуг у кожного учасника семінару? Якщо так, то під якою ознакою доходу потрібно це показати у ф. №1 ДФ?

Транспортні послуги учасникам семінару: чи буде ПДФО

Під час проведення семінару підприємство організувало екскурсію для його учасників та понесло транспортні витрати. Чи оподатковується ПДФО вартість транспортних послуг у кожного учасника семінару? Якщо так, то під якою ознакою доходу потрібно це показати у ф. №1 ДФ?

До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума витрат роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку (пп.165.1.37 ПК).

У даному випадку витрати на транспортні послуги, пов’язані з проведенням екскурсії учасників семінару, понесло підприємство-організатор семінару.

Вартість безоплатно отриманих послуг для учасників семінару є додатковим благом (пп. «е» пп. 164.2.17 ПК) та оподатковується ПДФО.

Оскільки додаткове благо надано у негрошовій формі, для обчислення ПДФО об’єкт оподаткування для кожного з учасників збільшується на натуральний коефіцієнт (п. 164.5 ПК).

Податковим агентом, відповідальним за нарахування та утримання ПДФО, є організатор семінару. Він повинен відобразити суми нарахованого доходу та утриманого ПДФО з кожного учасника семінару у звіті за формою № 1 ДФ з ознакою доходу «126» та подати цей звіт до податкового органу за місцем свого розташування (п. 176.2 ПК).



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль