Нове в процедурі реєстрації випуску акцій при зміні розміру статутного капіталу акціонерного товариства

11 червня 2013 38
Затверджено зміни до Порядку реєстрації випуску акцій при зміні розміру статутного капіталу акціонерного товариства

Затверджено зміни до Порядку реєстрації випуску акцій при зміні розміру статутного капіталу акціонерного товариства.

Змінами передбачено, що в пакеті документів для реєстрації випуску та проспекту емісії акцій при приватному розміщенні додаткових акцій не потрібно подавати копію опублікованого повідомлення акціонерів про можливість реалізації їх переважного права та довідку про персональне повідомлення всіх акціонерів про можливість реалізації їх переважного права.

Ці документи будуть подаватись лише при реєстрації звіту про результати приватного розміщення.

Крім цього, у пакеті документів для реєстрації звіту про результати приватного розміщення акцій у довідці про надання копії зареєстрованого проспекту емісії акцій (змін до проспекту емісії) особам, які є учасниками приватного розміщення акцій дозволено не зазначати осіб, яким надано такі копії.

Загалом документи для реєстрації звіту про результати розміщення акцій будуть подаватись протягом 30 календарних днів з дня внесення змін до статуту (в чинній редакції — протягом 15 календарних днів).

Передбачено також необхідність засвідчення проспекту емісії акцій при публічному розміщенні підписом та печаткою оцінювача, у разі якщо ним визначалась ринкова вартість акцій.

Відповідно до змін довідка про обов’язковий викуп акцій буде подаватись тепер і в пакеті документів для реєстрації випуску акцій у разі зменшення статутного капіталу шляхом зменшення номінальної вартості акцій.

При цьому у довідці про обов’язковий викуп акцій (поданої як при збільшенні, так і при зменшенні статутного капіталу) додатково будуть зазначатись відомості про кількість та загальну номінальну вартість акцій, які не були викуплені товариством в акціонерів, які звернулись до товариства з вимогою про викуп акцій. Але обов’язково із зазначенням кількості таких акціонерів, причин та обставин неукладання відповідних договорів про обов’язковий викуп акцій.

У пакеті документів для реєстрації випуску акцій при збільшенні статутного капіталу шляхом підвищення номінальної вартості акцій, а також при зменшенні статутного капіталу необхідно буде подавати також копії квитанції про сплату держмита, а також копії статуту, в редакції станом на дату прийняття відповідного рішення про збільшення або зменшення статутного капіталу.

Рішення набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль