Робоча ситуація дня

18 червня 2013 15
Які встановлено механізм та порядок формування торговельної надбавки?

Механізм та порядок формування торговельної надбавки

Які встановлено механізм та порядок формування торговельної надбавки?

Здійснення державного контролю (нагляду) та спостереження у сфері ціноутворення встановлено Законом України «Про ціни та ціноутворення» від 21.06.2012 №5007-VI (далі — Закон №5007).

Одним із методів державного регулювання цін є регулювання торговельної надбавки. Його суть полягає у встановленні Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та постачальницько-збутової надбавки (ч. 1 ст. 13 Закону №5007).

Роз’яснення щодо формування торговельної надбавки (націнки) містить лист Мінекономрозвитку від 22.03.2013 №4602-06/10087-16.

Враховуючи вищевикладені вимоги Закону № 5007, Мінекономрозвитку у своєму листі дійшло висновку, що механізм (порядок) формування граничних рівнів торговельних надбавок (націнок) не є предметом регулювання Законом № 5007. Такий порядок повинен визначатися нормативно-правовими актами щодо методології ціноутворення у відповідних сферах регулювання.
Порядок формування торговельних надбавок передбачено відповідними нормативно-правовими актами органів, до повноважень яких входить державне регулювання цін.

Зокрема, постановою КМУ від 25.12.1996 №1548 (далі — Постанова №1548) встановлено повноваження органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів).

Згідно з пунктом 12 Постанови №1548 обласні держадміністрації регулюють (встановлюють):

  • торговельні (постачальницько-збутові) надбавки, нормативи рентабельності на паливно-енергетичні ресурси (вугілля, вугільні брикети, паливо пічне побутове, гас освітлювальний, торф паливний кусковий, дрова, торф’яні брикети, газ скраплений), що відпускаються населенню для побутових потреб;
  • граничні торговельні надбавки на дитяче харчування;
  • граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не вище 15% без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні;
  • граничні торговельні надбавки на рівні не вище 10% конкурсної ціни на м’ясо, реалізоване з державного резерву відповідно до постанови КМУ «Про порядок реалізації м’яса з державного резерву» від 09.04.2005 №266;
  • граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

Крім того, постановами КМУ від 17.10.2008 №955 та від 25.04.2012 №340 встановлені граничні постачальницько-збутові та торговельні (роздрібні) надбавки на окремі лікарські засоби та вироби медичного призначення.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль