text
Головбух

Робоча ситуація дня

  • 21 червня 2013
  • 26

На підприємстві премії нараховують та виплачують на місяць пізніше. Тобто премія за підсумками роботи за червень буде нарахована та виплачена із заробітною платою за липень. Чи можна в червні створити резерв премій?

Виплачуємо премії на місяць пізніше: чи бути резерву премій

На підприємстві премії нараховують та виплачують на місяць пізніше. Тобто премія за підсумками роботи за червень буде нарахована та виплачена із заробітною платою за липень. Чи можна в червні створити резерв премій?

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Пункт 13 П(С)БО 11 «Зобов’язання» передбачає створення наступних забезпечень на:

  • виплату відпусток працівникам;
  • додаткове пенсійне забезпечення;
  • виконання гарантійних зобов’язань;
  • реструктуризацію, виконання зобов’язань під час припинення діяльності;
  • виконання зобов’язань щодо обтяжливих контрактів тощо.

Як бачимо, пряма норма на створення резерву премій відсутня.

Проте пункт 8 П(С)БО 26 «Виплати працівникам» дозволяє визнавати премії зобов’язанням через створення забезпечення у звітному періоді, якщо виконана робота в такому періоді дає право на отримання виплати в майбутньому.

Відповідно до пункту 5 П(С)БО 11 дозволено визнавати зобов’язання тільки тоді, коли його оцінка може бути достовірно визначена та існує ймовірність зменшення економічних вигод у майбутньому внаслідок його погашення.

Тобто, якщо розмір премії та перелік працівників, які її отримають може бути достовірно визначений у червні та премію встановлено в розмірі певного процента від продажу продукції, то підприємство може нарахувати резерв премій. Якщо точний розмір такої премії стане відомий тільки під час нарахування зарплати за липень, то резерв створювати не можна.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!