Єдиний підхід до розрахунку орендної плати за надані в оренду водні об’єкти

2 липня 2013 20
Мінприроди затвердило Методику визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти (далі — Методика), яка встановлює єдиний механізм розрахунку орендної плати за надані в оренду водні об’єкти

Мінприроди затвердило Методику визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти (далі — Методика), яка встановлює єдиний механізм розрахунку орендної плати за надані в оренду водні об’єкти.

Дія цієї Методики поширюється на водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми, які надаються в оренду юридичним та фізичним особам — суб’єктам підприємницької діяльності.

Її положення мають обов’язково застосувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування під час укладання договорів оренди водних об’єктів.

Розрахунок розміру орендної плати за надані в оренду водні об’єкти здійснюється за відповідною формулою, наведеною в Методиці.

Крім цього, пропонується формула розрахунку коефіцієнта індексації, на який індексується середньозважена величина орендної плати по Україні, станом на 1 січня поточного року. Зазначену величину орендодавець має щороку визначати, враховуючи індекс інфляції за попередній рік.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль