Вітаємо з Днем бухгалтера!

16 липня 2013 22
Ювілей — завжди свято. А ювілей професійний — це подвійне свято. Адже цього року ми з вами відзначаємо День бухгалтера десятий раз!

Ювілей — завжди свято. А ювілей професійний — це подвійне свято. Адже цього року ми з вами відзначаємо День бухгалтера десятий раз!

Здається, що наше свято було з нами завжди, та офіційного статусу воно набуло лише в 2004 році, коли Президент України підписав свій Указ від 18.06.2004 № 662/2004 «Про День бухгалтера». Цей Указ було опубліковано на перших шпальтах бухгалтерських видань, потішивши наше професійне самолюбство словами: «Ураховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки…» 

І це не лестощі й не перебільшення, а об’єктивна оцінка внеску кожного бухгалтера у добробут свого підприємства. Адже якщо гроші — життєдайне середовище економіки, то належне управління грошовими потоками, своєчасність розрахунків, об’єктивність і повнота обліку всіх ресурсів — запорука того-таки добробуту.

Тому хочемо побажати, щоб наш із вами професійний внесок завжди і всіма оцінювався належним чином. Щоб ми завжди знаходили той самий баланс між роботою і особистим життям, якого нам з року в рік бажають цього дня — 16 липня. 

І нехай якось настане час, коли про існування «сервісної служби», яка так любить нас перевіряти планово й позапланово, ми будемо згадувати тільки раз на рік, отримуючи привітання від свого податкового інспектора з Днем бухгалтера.

Зі святом, дорогі колеги!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль