text
Головбух

Вітаємо з Днем бухгалтера!

  • 16 липня 2013
  • 22

Ювілей — завжди свято. А ювілей професійний — це подвійне свято. Адже цього року ми з вами відзначаємо День бухгалтера десятий раз!

Ювілей — завжди свято. А ювілей професійний — це подвійне свято. Адже цього року ми з вами відзначаємо День бухгалтера десятий раз!

Здається, що наше свято було з нами завжди, та офіційного статусу воно набуло лише в 2004 році, коли Президент України підписав свій Указ від 18.06.2004 № 662/2004 «Про День бухгалтера». Цей Указ було опубліковано на перших шпальтах бухгалтерських видань, потішивши наше професійне самолюбство словами: «Ураховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки…» 

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

І це не лестощі й не перебільшення, а об’єктивна оцінка внеску кожного бухгалтера у добробут свого підприємства. Адже якщо гроші — життєдайне середовище економіки, то належне управління грошовими потоками, своєчасність розрахунків, об’єктивність і повнота обліку всіх ресурсів — запорука того-таки добробуту.

Тому хочемо побажати, щоб наш із вами професійний внесок завжди і всіма оцінювався належним чином. Щоб ми завжди знаходили той самий баланс між роботою і особистим життям, якого нам з року в рік бажають цього дня — 16 липня. 

І нехай якось настане час, коли про існування «сервісної служби», яка так любить нас перевіряти планово й позапланово, ми будемо згадувати тільки раз на рік, отримуючи привітання від свого податкового інспектора з Днем бухгалтера.

Зі святом, дорогі колеги!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл