Уточнено норми угод про розподіл продукції

19 липня 2013 16
Внесено зміни до Закону України «Про угоди про розподіл продукції» від 14.09.1999 № 1039-XIV щодо державного регулювання укладення та виконання угод

Внесено зміни до Закону України «Про угоди про розподіл продукції» від 14.09.1999 №1039-XIV щодо державного регулювання укладення та виконання угод.

Нагадаємо, що угода про розподіл продукції є своєрідною юридичною формою інвестування пошуку, розвідки та видобування корисних копалин у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони.

Відповідно до змін вирішення питань з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції покладено на Кабінет Міністрів України, який має створити постійно діючу міжвідомчу комісію з представників державних органів, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України. Ця комісія представлятиме уряд у переговорах з інвесторами України, які виступають сторонами угоди про розподіл продукції.

При цьому угода про розподіл продукції між інвестором та урядом України може передбачати, що за координацію діяльності сторін відповідатиме керівний комітет або інший орган управління, створений за участю сторін.

Проект угоди про розподіл продукції після остаточного доопрацювання погоджується інвестором та повторно реєструється робочим органом міжвідомчої комісії, після чого проект угоди надається сторонам угоди для підписання.

Не рідше одного разу на п’ять років Кабмін за участю уповноваженого центрального органу виконавчої влади повинен здійснити комплексну перевірку виконання умов угоди про розподіл продукції.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль