Вимоги до складання актів оцінки пакетів акцій АТ під час їх продажу на конкурентних засадах

24 липня 2013 52
Фонд держмайна затвердив Порядок складання актів оцінки пакетів акцій акціонерних товариств під час їх продажу на конкурентних засадах

Фонд держмайна затвердив Порядок складання актів оцінки пакетів акцій акціонерних товариств під час їх продажу на конкурентних засадах (крім продажу на конкурсах).

Порядок поширюється на всі акціонерні товариства незалежно від типу (далі — АТ), створені у процесі приватизації (корпоратизації), які планують продавати акції, що належать державі, на конкурентних засадах (на аукціоні, на фондових біржах тощо, крім продажу на конкурсах) за результатами стандартизованої оцінки.

Акти оцінки пакетів акцій АТ складаються за формою згідно з додатком 16 до Методики оцінки майна, затвердженої постановою КМУ від 10.12.2003 №1891, та підлягають рецензуванню. Зразок форми рецензії та рекомендації щодо її заповнення наведено в додатках 1 та 2 до цього Порядку.

Затверджуються акти оцінки пакетів акцій АТ керівником державного органу приватизації (Фонду держмайна або його регіональних відділень) або уповноваженою ним особою шляхом видання відповідного наказу та скріплення їх печаткою та його підписом.

Датою оцінки пакета акцій АТ є останнє число будь-якого місяця в межах строку розміщення пакета акцій згідно із затвердженим планом розміщення акцій цього АТ, яка встановлюється під час складання акта оцінки пакета акцій АТ.

Строк дії актів оцінки пакета акцій АТ визначається відповідно до вимог пункту 22 Методики оцінки майна. Зокрема, акти оцінки майна, складені для приватизації (корпоратизації), для реєстрації статуту ВАТ, підписання договору купівлі-продажу майна, крім пакетів акцій ВАТ, оголошення умов продажу майна, у т.ч. повторного продажу, дійсні протягом 6-ти місяців від дати їх затвердження. Акти оцінки пакетів акцій ВАТ для приватизації конкурентними способами відповідно до законодавства, для оголошення умов продажу майна, у т. ч. повторного продажу, дійсні протягом 9-ти місяців від дати їх затвердження.

При цьому акт оцінки пакета акцій АТ вважатиметься недійсним у разі, якщо:

  • закінчився строк його дії, у тому числі з урахуванням його продовження;
  • змінилися розмір пакета акцій АТ, кількість акцій, номінальна вартість акцій.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль