Робоча ситуаці дня

2 серпня 2013 16
Підприємство списало з балансу непридатні для використання DVD-диски (як носії інформації) на підставі внутрішнього акту про виявлення товару неналежної якості та висновку про неналежну якість експерта. Чи обов'язково знищувати такі товари?

Чи потрібно знищувати непридатні DVD-диски?

Підприємство списало з балансу непридатні для використання DVD-диски (як носії інформації) на підставі внутрішнього акту про виявлення товару неналежної якості та висновку про неналежну якість експерта. Чи обов'язково знищувати такі товари?

Відповідно до статті 6 Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції» від 14.01.2000 № 1393-XIV власник продукції зобов'язаний вилучити неякісну продукцію з обігу. Такий власник повинен привести її у відповідність з вимогами нормативно-правових актів або забезпечити переробку, утилізацію чи знищення такої продукції у порядку, передбаченому. Отже, якщо для дисків неможливо відновити їх споживчі якості, то вони підлягають знищенню.

Загальні вимоги до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції затверджені постановою КМУ від 24.01.2001 № 50. Відповідно до пункту 6 цієї постанови вилучена з обігу неякісна продукція, яка є непридатною для переробки, підлягає знищенню шляхом спалювання, руйнування, фізико-хімічної, біологічної або іншої обробки відповідно до вимог нормативних документів.

Отже, якщо DVD-диски непридатні для подальшого використання, вони підлягають знищенню.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль