Адміністративні послуги стануть ще доступнішими та оперативнішими

28 серпня 2013 16
Затверджено Примірний регламент центру надання адміністративних послуг, який визначає порядок організації роботи центру надання адмінпослуг, вимоги до його облаштування, а також механізм дій адміністраторів центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адмінпослуг

Затверджено Примірний регламент центру надання адміністративних послуг, який визначає порядок організації роботи центру надання адмінпослуг, вимоги до його облаштування, а також механізм дій адміністраторів центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адмінпослуг.

Таким чином, планується  створити більш доступні та зручні умови для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів усіх фізичних та юридичних осіб щодо отримання адмінпослуг.

Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адмінпослуги (далі — вхідний пакет документів), та повернення документів з результатом надання адмінпослуги (далі — вихідний пакет документів) здійснюється виключно в центрі.

Вхідний пакет документів може подаватись суб’єктом звернення особисто або через уповноваженого представника, надсилатись поштою (рекомендованим листом з описом вкладення) чи в передбачених законом випадках за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

У свою чергу адміністратор центру реєструє отримані документи та невідкладно (не пізніше наступного робочого дня), надсилає (передає) вхідний пакет документів відповідному суб’єктові надання адмінпослуги.

Суб’єкт надання адміністративної послуги опрацьовує запит та також невідкладно (не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги) формує вихідний пакет документів та передає його до центру.

Після цього вихідний пакет документів передається суб’єктові звернення особисто під розписку (у т. ч. його уповноваженому представникові) за пред’явлення документа, що посвідчує особу та/або засвідчує його повноваження, або передається в інший прийнятний для суб’єкта звернення спосіб.

Відповідальність за несвоєчасне та неналежне надання адмінпослуг покладається як на самих надавачів адмінпослуг, так і в межах повноважень на адміністраторів і керівника центру.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль