Затверджено новий Порядок повідомлення суб’єктів фінансового моніторингу

5 вересня 2013 21
Мінфін затвердив новий Порядок повідомлення суб’єкта первинного фінансового моніторингу про факт початку досудового розслідування та інформування суб’єктів фінансового моніторингу про прийняті судами рішення

Мінфін затвердив новий Порядок повідомлення суб’єкта первинного фінансового моніторингу про факт початку досудового розслідування (або про факт закриття кримінального провадження в ході досудового розслідування) та інформування суб’єктів фінансового моніторингу про прийняті судами рішення.

У новому Порядку змінено назву Державного комітету фінансового моніторингу на Державну службу фінансового моніторингу (далі — Держфінмоніторинг).

Відтепер суб’єктам первинного фінансового моніторингу Держфінмоніторинг буде направляти повідомлення (раніше — направляв інформацію), а суб’єктам фінансового моніторингу — інформацію замість повідомлення.

Також з набранням чинності нового Порядку Держфінмоніторинг зможе надавати повідомлення банкам (філіям іноземних банків) та інформацію Нацбанку як в електронному вигляді засобами електронної пошти, так і рекомендованими листами з повідомленнями про їх вручення (раніше така інформація надавалась лише в електронному вигляді).

При цьому у новому Порядку залишився без змін місячний строк повідомлення суб’єктів первинного фінансового моніторингу та інформування суб’єктів фінансового моніторингу.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль