Держава контролюватиме техобслуговування і ремонт автотранспорту задля його безпечності

10 вересня 2013 22
Уряд затвердив Технічний регламент з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів та план заходів із його застосування

Уряд затвердив Технічний регламент з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів (далі —  Технічний регламент) та план заходів із його застосування.

Так уже з 2016 року чиновники планують забезпечити обов’язкове застосування вимог Технічного регламенту виконавцями техобслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, їх складових частин (систем).

Дія Технічного регламенту поширюється на суб’єктів, які надають послуги з техобслуговування і ремонту автотранспортних засобів (крім миття та полірування) і мотоциклів, а також послуги відновлення гумових шин до легкових авто, вантажівок і автобусів. Це стосується також субпідрядних робіт, які є частиною виробництва гумових шин і камер, відновлення шин.

Водночас під вимоги Технічного регламенту не підпадають:

  • авторизовані виконавці, які надають послуги з техобслуговування і ремонту транспорту в період дії гарантії виробника;
  • неавторизовані виконавці, які надають послуги з ремонту транспортних засобів в дорожніх умовах (за викликом);
  • виконавці ремонту та техобслуговування автотранспорту, використовуваного підрозділами МВС, Міноборони, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС і СБУ.
  • виконавці, які в ході ремонту змінюють тип транспортного засобу (у цьому випадку їх оцінюють як виробників), здійснюють послуги ремонту і техобслуговування колісного транспорту, що має історичну або культурну цінність, а також надають послуги за договорами підряду.

Суб’єкт господарювання, який надає послуги з техобслуговування і ремонту автотранспортних засобів, повинен мати необхідні для цього власні або орендовані засоби, що відповідають вимогам законодавства, кваліфікований персонал, необхідні виробничі приміщення і кошти для техобслуговування і ремонту.

Крім цього, виробник зобов’язаний надати авторизованому або неавторизованому виконавцю інформацію для ідентифікації і визначення технічного стану, ремонту та обслуговування транспортного засобу і його частин, а також розмістити її на своєму сайті.

Постанова набере чинності через шість місяців з дня опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль