Після переходу на електронне звітування про використання РРО припиняється подання паперової звітності

12 вересня 2013 20
З 1 січня поточного року діють норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій до МДЗ

З 1 січня поточного року діють норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій до МДЗ.

Згідно із зазначеними нормами суб’єкти господарювання здійснюють перехід з подання щомісячної звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій за формою ЗВР—1 на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі за технологією Національного банку України до Системи зберігання та збору даних РРО МДЗ.

У період  до переходу на електронне звітування суб’єкт господарювання подає звіт за формою ЗВР—1 до 15 числа місяця, наступного за звітним.

Після підключення до Системи зберігання та збору даних РРО припиняється подання паперової звітності і контрольно-звітна інформація передається лише в електронному вигляді.

За місяць, у якому проведено підключення, суб’єкт господарювання у термін до 15 числа наступного місяця подає звіт ЗВР—1 із зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації і відповідно до початку електронного звітування.

Наприклад, якщо суб’єктом господарювання персоналізовано РРО 25 серпня, він до 15 вересня подає звіт ЗВР—1, в якому вказує обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 серпня.

У подальшому подання звітності за формою ЗВР—1 суб’єктом господарювання припиняється.

Після підключення до Системи, тобто за період, наступний після місяця, у якому проведено персоналізацію, звітність за формою ЗВР—1 не подається і контрольно-звітна інформація передається лише в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв’язку на базі технології, розробленої Національним банком України.

У разі допущення помилок при поданні звітності, а саме дублювання інформації, суб’єкт господарювання самостійно виправляє помилки та письмово повідомляє відповідний орган МДЗ з метою подальшого занесення до бази коректної інформації про виторги.

Нагадаємо, суб’єкти господарювання, яким відповідно до законодавства дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, звітність за формою ЗВР-1 подають щомісячно.

У листі Міністерства доходів і зборів України від 09.09.13 № 17296/7/99-99-01-03/17/1375 зазначається, що суб’єкти господарювання, яким відповідно до законодавства дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, звітність за формою ЗВР—1 подають щомісячно.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль