Робоча ситуація дня: Визначаємо об’єкт оподаткування збором за радіочастотний ресурс

12 вересня 2013 15
Що є об’єктом оподаткування збором за радіочастотний ресурс?

Що є об’єктом оподаткування збором за радіочастотний ресурс?

Закон України «Про радіочастотний ресурс України» від 01.06.2000 № 1770-III регулює всі питання щодо радіочастотних ресурсів. Ним визначено, що радіочастота — електромагнітна хвиля у просторі без штучного спрямовуючого середовища з певним номіналом частоти в межах радіочастотного спектра. А смуга радіочастот — частина радіочастотного спектра, визначена певним інтервалом радіочастот.
Правила оподаткування радіочастотного ресурсу визначені у розділі XV Податкового кодексу України (ПК).
Об’єктом оподаткування збором є ширина смуги радіочастот, що визначається як частина смуги радіочастот загального користування у відповідному регіоні та зазначена в ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або в дозволі на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою для технологічних користувачів та користувачів, які користуються радіочастотним ресурсом для розповсюдження телерадіопрограм (ст. 319 ПК).
Ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України диференційовано залежно від виду радіозв’язку та діапазону радіочастот і визначено за 1 мГц смуги радіочастот на місяць у гривнях (ст. 320 ПК).
Тобто саме ширина смуги радіочастот впливає на розмір збору за користування радіочастотним ресурсом та є об’єктом його оподаткування.
Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»




Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль