У разі реорганізації підприємства необхідно переукласти договір на подання звітності в електронному вигляді

25 вересня 2013 25
Посадовим особам підприємства–правонаступника після реорганізації необхідно отримати нові сертифікати відкритих ключів та укласти договір про подання звітності в електронному вигляді

Посадовим особам підприємства–правонаступника після реорганізації необхідно отримати нові сертифікати відкритих ключів та укласти договір про подання звітності в електронному вигляді.

Сертифікат відкритого ключа — документ, який засвідчує належність відкритого ключа підписувачу, містить унікальний реєстраційний номер сертифіката, основні дані (реквізити) власника особистого ключа.

Текст примірного договору про визнання електронних документів визначено у додатку 1 до Інструкції з підготовки та подання податкових документів у електронному вигляді засобами телекомунікаційного звязку (затверджена наказом ДПАУ від 10.04.2008 № 233 «Про подання електронної податкової звітності»).

Щоб переукласти договір на подання звітності в електронному вигляді, платник заповнює необхідні реквізити, передбачені примірним договором (назва підприємства, код за ЄДРПОУ), та надає до органу доходів і зборів за місцем реєстрації підписані, скріплені печаткою два примірники договору та посилені сертифікати відкритих ключів на електронному носії.

Акредитовані Центри безкоштовної сертифікації ключів у Одеській області, що діють при Міндоходів, розміщені у м. Одесі за адресами: Французький бульвар 7, каб. 209; вул. Стовпова, буд. 17. Телефони для довідок: 725-64-05, 728-34-98.

А також в області: м. Ізмаїл, вул. Кишинівська, буд. 3, тел.: (04841) 7-28-09;

м. Білгород-Дністровський, вул. Московська, буд. 18а, тел.: (04849) 2-56-51;

м. Котовськ, вул. Калініна, буд. 126, каб. 11, тел.: (04862) 2-15-51.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль