Паперових звітів можна не надавати після переходу на електронне звітування по РРО

26 вересня 2013 18
Державна податкова інспекція у м. Суми ГУ Міндоходів у Сумській області нагадує, що з 1 січня набувають чинності норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Державна податкова інспекція у м. Суми ГУ Міндоходів у Сумській області нагадує, що з 1 січня набувають чинності норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Згідно із нормами Закону суб’єкти господарювання здійснюють перехід з подання щомісячної звітності про використання РРО за формою ЗВР -1 на подання контрольно-звітної інформації в електронній формі за технологією Нацбанку до Системи зберігання та збору даних РРО Міндоходів.

У період до переходу на електронне звітування суб’єкт господарювання подає звіт за формою ЗВР-1 до 15 числа місяця, наступного за звітним.

Після підключення до Системи, тобто за період, наступний після місяця, у якому проведено персоналізацію, припиняється подання паперової звітності й контрольно-звітна інформація передається лише в електронному вигляді до Системи зберігання і збору даних РРО.

За місяць, у якому проведено підключення, суб’єкт господарювання у термін до 15 числа наступного місяця подає звіт ЗВР-1 із зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до дня проведення персоналізації та відповідно початку електронного звітування.

Якщо суб’єктом господарювання персоналізовано РРО 25 серпня, він до 15 вересня подає звіт ЗВР-1, у якому вказує обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 серпня.

Після підключення до Системи, тобто за період, наступний після місяця, у якому проведено персоналізацію, звітність за формою ЗВР-1 не подається і контрольно-звітна інформація передається лише в електронній формі.

У разі допущення помилок при поданні звітності, а саме дублювання інформації, суб’єкт господарювання самостійно виправляє помилки та письмово повідомляє відповідний орган Міндоходів.

Крім цього, Міндоходів нагадує, що суб’єкти господарювання, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, звітність за формою ЗВР-1 подають щомісячно (Лист МДЗ від 09.09.2013 № 17296/7/99-99-01-03/17/1375).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль