Упорядковано реєстрацію акцизних накладних реалізаторами пального

29 лютого 2016 113
Затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, який визначає механізм внесення до ЄРАН відомостей, що містяться в акцизних накладних/розрахунках коригування до акцизних накладних, за операціями з реалізації пального, надання даних, які містяться в ЄРАН

Затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних (ЄРАН), який визначає механізм внесення до ЄРАН відомостей, що містяться в акцизних накладних/розрахунках коригування до акцизних накладних, за операціями з реалізації пального, надання даних, які містяться в ЄРАН.

До ЄРАН вносять відомості щодо всіх акцизних накладних та розрахунків коригування, у т. ч. акцизних накладних, які не надаються отримувачу пального, і акцизних накладних/розрахунків коригування, складених за операціями з реалізації пального суб’єктам господарювання та фізособам, що не є платниками акцизного податку.

Для реєстрації в ЄРАН акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються до ДФС протягом операційного дня (з 08:00 до 19:00) в електронній формі з дотриманням порядку накладення ЕЦП.

Датою і часом надання акцизної накладної/розрахунку коригування до ДФС є дата і час, зазначені у квитанції про їх прийняття (підтвердження реєстрації)/неприйняття. Якщо протягом операційного дня платникові акцизного податку не надіслано такої квитанції, акцизна накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими у ЄРАН.

На свій запит платник акцизного податку може безоплатно отримати:

  • витяг з ЄРАН про акцизну накладну/розрахунок коригування;
  • повідомлення про реєстрацію акцизної накладної/розрахунку коригування і акцизну накладну/розрахунок коригування в електронній формі.

Постанова чинна з 01.03.2016.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль