Скасовано низку дозвільних процедур та документів для виробників харчової продукції

2 жовтня 2013 18
Рада внесла зміни до низки законів, що стосуються скорочення кількості документів дозвільного характеру, які повинні одержувати оператори ринку харчових продуктів

Рада внесла зміни до низки законів, що стосуються скорочення кількості документів дозвільного характеру, які повинні одержувати оператори ринку харчових продуктів.

Зокрема, із Законів України «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них» від 06.02.2003 № 486-IV, «Про молоко та молочні продукти» від 24.06.2004 № 1870-IV вилучено норми щодо атестації виробництва (переробки). Адже на дані види діяльності видаються документи дозвільного характеру, для переміщення товарів — ветеринарні документи, а для виробничих  потужностей — експлуатаційні дозволи.

Крім цього, тепер виробникам алкогольних напоїв і тютюнових виробів для одержання ліцензії не потрібно одержувати довідку про санітарно-технічний стан виробництва і безпеки праці (Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 № 481/95-BP).

Із Закону України «Про бджільництво» від 22.02.2000 № 1492-III вилучено норму щодо обов’язкової сертифікації продуктів бджільництва, що вивозяться за межі України.

Скасовано також сертифікацію продуктів харчування, продовольчої сировини та питної води, що контактують із радіонуклідами під час виробництва, зберігання, транспортування і реалізації (Закон України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» від 14.01.1998 № 15/98-ВР).

Закон набрав чинності з 29.09.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль