Робоча ситуація дня: Подання звітності з ЄСВ

2 жовтня 2013 27
Починаючи з якого звітного періоду платники мають подавати звіти з ЄСВ до податкових органів?

Починаючи з якого звітного періоду платники мають подавати звіти з ЄСВ до податкових органів?

Відповідно до статті 6 Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (далі — Закон № 2464) платник єдиного внеску зобов’язаний подавати звітність до відповідного податкового органу за основним місцям обліку платника у строки, в порядку та за формою, встановленими Міндоходів за погодженням зі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики.

Нагадаємо, що нову форму звіту з ЄСВ затверджено наказом МДЗ «Про формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013 № 454.

Звіти з ЄСВ за новою формою підприємствам доведеться подавати до податкових органів, починаючи зі звіту за вересень 2013 року.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль