Переоформлення права постійного користування землею новоствореним підприємством: до кого звертатись

11 жовтня 2013 23
Держземагенство роз’яснило порядок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки новоутвореною юридичною особою

Держземагенство роз’яснило порядок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки новоутвореною юридичною особою.

Зокрема, після реорганізації новоствореній юридичній особі для переоформлення права постійного користування земельною ділянкою необхідно звернутися із клопотанням до відповідного органу виконавчої влади про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

При цьому в Державному реєстрі земель можуть бути відсутні відомості щодо належності відповідної земельної ділянки до земель комунальної чи державної власності.

У такому разі надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, що є підставою для державної реєстрації такої земельної ділянки, а також її затвердження здійснюються:

  • у межах населених пунктів — сільськими, селищними, міськими радами;
  • за межами населених пунктів — органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють розпорядження такими земельними ділянками.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль