text
Головбух

З нового року при здійсненні державної реєстрації можна одночасно зареєструватися як платник ПДВ

  • 6 листопада 2013
  • 20

Така можливість буде у представників бізнесу з 1 січня 2014 року, коли наберуть чинності зміни, внесені Законом України від 05.09.2013 № 443-VII

Така можливість буде у представників бізнесу з 1 січня 2014 року, коли  наберуть чинності зміни, внесені Законом України від 05.09.2013 № 443-VII до Закону України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та до Податкового кодексу України щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків.

Згідно із зазначеними змінами платники податку, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію платником ПДВ засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Крім цього, передбачено, що реєстраційна заява про добровільну реєстрацію платником ПДВ та заява про обрання спрощеної системи оподаткування можуть бути подані державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця. Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах